Menu
Adım Adım Web Tasarım

Adım Adım Web Tasarım

Code Center Yazılım ile Adım Adım Web Tasarımı

Mersin Web Tasarım ekibi olarak; bu makalemizde dijital ürünler için web sitesi tasarlamanın özelliklerinden bahsetmekteyiz.

1. Web Analytics
 
Gerekenler;
o Projenin kapsamını anlayın;
o Web sitesinin hedef kitlesini tanımlayın;
o Markanızı ve mesajınızı tanımlayın;
o Rakiplerinizin web sitelerini araştırın;
o Web siteniz için ana hedefleri belirleyin.
En önemli şey, benzersiz değer önerinizi vurgulayarak bunu açık ve öz bir şekilde yapmaktır.

2. İçerik 
İçerikleriniz web sitenizde ifade dilinizdir. Web sitesini yapılandırmak, bir tasarım seçmenin ve onu desteklemek için tasarlanacak görsellerin bütünleyici olmasının yolu, metinlerin güçlü olmasından geçer. Mersin Web Sitesi içerik hazırlama ve bunları görüntüler ile bütünleyici tasarımlar çıkarma konusunda her zaman size yardımcı olacaktır.
Tabi ilk önce, bir konsept belirlememiz gerekmektedir. Her iyi web sitesi akılda kalıcı olmalı, ancak bir startup için bu durum özellikle önemlidir. İçerikleriniz, web sitenizde markanızı ya da ürünlerinizi tanıtmanız ve ifade etmeniz için son derece önemlidir. Mersin Web Sitesi tasarım ekibi içerik oluşturma ve yazılım geliştirme ekibi ile bu sorunlarınızın çözümünde size her zaman yardımcı olmaktan gurur duyar.

3. Tasarım
Tasarım aşaması, her şeyin görsele aktarıldığı ve belki de kendinizi en net ifade edebileceğiniz kısımdır. Doğru renkleri, yazı tiplerini ve imajlarınızı belirledikten sonra ilk işimiz ana sayfamızı tasarlamak. Mersin Web Sitesi tasarım ekibi ile başarılı tasarım çalışmaları çıkartabilirsiniz.

4. Geliştirme
Artık web sitenizi geliştirme zamanı. Bir startup projesinde hızlı davranmak ve her adımın özenli olmasına dikkat etmek isteyebiliriniz. Bu sebepten iyi bir yazılım ekibi ile yola çıkmak istiyor olabilirsiniz. Dijital dünyada, kalabalıkta öne çıkarak, ses getiren bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz. Mersin Web Sitesi tasarım ekibi ile her türlü sorunuz için size yardımcı olmaya hazırız.
Web sitesi hakkında, ilgili Mersin Kurumsal Web Sitesi makalemizden de faydalanabilirsiniz.