Menu
Markanız Bulunamıyor mu?

Markanız Bulunamıyor mu?

İnsanlar markanızı arıyor ama bulabilecekler mi?
Mersin Seo Danışmanlığı ekibi olarak; Potansiyel müşterileriniz hangi arama motorunu kullanırsa kullansın, sizi teminat altına almak isteriz. Google, Yahoo ve Bing gibi tüm büyük arama motorlarında yerel potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Arama motoru pazarlaması, teknik bilgisi olmayan bir kişi için karmaşık olabilir, bu nedenle  mersin seo hizmeti uzmanlarımızın istediğiniz web varlığınızı oluşturmanıza yardımcı olmasına izin vererek temel iş operasyonunuza odaklanabilirsiniz. Öncelikle bize verdiğiniz bilgilere ve araştırmamıza dayanarak, sizin için kapsamlı bir SEM (Search Engine Marketing) yani arama motoru optimizasyonu planı oluşturuyoruz. Ayrıca en iyi rekabetinizi araştırıyor ve plânı harekete geçirip, kampanyayı tasarlayıp yürütürken de sizi bu süreçte bilgilendiriyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması Nedir? SEO (Search Engine Optimization) Nasıl Yapılır? gibi birçok ihtiyaç bilgilerinize yardımcı olmaktayız. Ekibimizle, web sitenizin tamamen optimize edilmesini sağlamak için markanıza en çok müşteri odaklı sayfa içi ve sayfa dışı SEO hizmeti sunuyoruz. SEO kısaca, Google gibi arama motorlarında sitelerin veya sayfaların üst sıralara çıkması için yapılan çalışmaların tümüdür. Çoğu kuruluş için, web sitelerinin SEO'su üzerinde çalışmak bazı şaşırtıcı sonuçların ve anında iyileştirmelerin tadını çıkarmaktadır. SEO danışmanlarımız, web sitenizin optimizasyonunda en iyi şekilde çalışan en etkili ve verimli SEO stratejilerini bulmak için, web sitenizin SEO analizi ile başlar.

Her yeni müşteri için Mersin SEO pazarlaması, bireysel anahtar kelimelerini veya en çok aranabilir terimleri tanımlamakla başlamaktadır. Bu anahtar kelimeler, SEO metin yazarlığı, PPC reklamcılığı ve diğer web SEO uygulamaları için en uygun şekilde kullanıldığı için herhangi bir SEO stratejisinin temel parçası olmaktadır. Link oluşturma ve alıntılar, SEO yazımının yanı sıra SEO hizmetlerimizin de önemli yönleridir. Web sitenizde ne kadar çok bağlantı ve alıntı varsa, web sitenizin daha yüksek etki alanı otoritesi ve güvenilirliği de o kadar yüksek olur. Geri bağlantı, herhangi bir iyi SEO stratejisinin en önemli yönlerinden biridir.

Google, herhangi bir günde saniyede 63.000'den fazla arama alır. (Kaynak: İnternet Canlı İstatistikleri) İşletmenizin Google arama sayfasının en üstünde görünmesini istiyorsanız, harika bir Arama Motoru Optimizasyonu için Mersin seo danışmanlığı ekibimizin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. SEO hizmetlerini dış kaynak olarak kullanarak, müşterilerinize sunduğunuz ürün veya hizmetleri ararken sizi bulmalarına yardımcı olabilirsiniz. Google'daki anahtar kelime sıralama hizmetlerimiz, işletmenize aşağıda belirttiğimiz şekillerde yardımcı olacaktır.

Web sitenizdeki trafiği arttırarak ve işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü arttırarak daha yüksek etki alanı yetkisinin keyfini çıkarın. SEO için optimize edilmiş içerikle marka bilinirliğini arttırabilirsiniz. Rakiplerinizden daha güçlü bir çevrimiçi topluluk oluşturun. SEO hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi arama motoru pazarlaması (SEM) genellikle hem organik yöntem, hem arama motoru optimizasyonu (SEO) hem de ücretli yöntem için şemsiye terim olarak kullanılmaktadır. SEM, son derece rekabetçi bir iş ortamında işinizi internet üzerinden genişletmenin en etkili yollarından biri olarak bilinir. Birçok şirketin aynı iş için rekabet ettiği bir pazarda, Tıklama Başına Ödeme (PPC) gibi çevrimiçi reklamcılık yöntemlerini kullanmak da çok önemlidir.

Arama motoru pazarlaması, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın ve işinizi büyütmenin popüler ve kanıtlanmış yollarından biridir. SEM Sürecimiz Pazarlama hedeflerinizi anlayıp, etkili bir pazarlama planı oluşturmak çok zor olabilir, ancak bu her işletmenin stratejik listesinin başında yer almalıdır. İşletmenizin amaçlarına ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için bir pazarlama planı gereklidir. Plan, mükemmel müşteri ve müşteri ilişkileri kurmanıza ve sürdürmenize yardımcı olacak önemli adımlar ve gelir hedeflerine ulaşmak için size bir ortam sağlar. İşletmeniz için kapsamlı bir çevrimiçi pazarlama planı geliştirerek, deneyimli pazarlamacılardan oluşan Mersin seo danışmanlığı ekibimiz ile, PPC reklamcılığı, anahtar kelime araştırması, açılış sayfaları ve daha fazlası aracılığıyla potansiyel müşteriler oluşturmak gibi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. İhtiyaç duyduğunuz sonucu elde etmek için, işletmenize özel olarak tasarlanmış, sonuç odaklı pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Dönüşümler için optimize edinerek ekibimiz, iletişimde ve sonuçların paylaşılmasında çok proaktif ve sizi her zaman döngüde tutacaktır. Size atanan kampanya başkanınız sizinle pazarlama stratejisinin üzerinden geçecek, gerektiğinde sonuçları iyileştirmek için yenilikçi fikirlerimizi paylaşırken performansınızı tartışacak. Başarıyı izleyip ve raporlayarak, arama motoru pazarlama kampanyası sonuçlarınız ayrıntılı veriler ve raporlarla yedeklenecektir. Kampanya raporlarınıza 7 gün 24 saat erişime sahip olacaksınız.

Ayrıca Mersin Code Center Yazılım hizmetleri olarak size kampanya raporlarınızı özelleştirme seçeneği de sunuyoruz. İstediğiniz kadar çok bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte, standart raporumuz, kampanyanızın performansını analiz etmek için ihtiyacınız olan her ayrıntıyı içerecektir. Verilerinizi inceleyerek analiz Ederek ekibimizin, kampanyanın tüm aşamalarında sorumluluğu devam ettirmektedir. Kampanyanızın nasıl performans gösterdiğini Mersin web tasarım uzman bakış açımızdan yakalayacağız. Ayrıca, gelecekte daha da iyi sonuçlar elde etmek için kampanyanızı iyileştirmenin yollarını öğrenip sizlerle paylaşıyoruz.