Menu
E-Mail ile Pazarlama

E-Mail ile Pazarlama

 
E-MAİL PAZARLAMA İLE İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

Günümüzde Mersin Kurumsal E-Mail ile pazarlama neredeyse internet oluşturulur oluşturulmaz başlamıştır. Spam ve program filtreleri, işe yaramaz mesajların başka bir kişinin gelen kutusuna girmesini etkili bir şekilde engelleyebilse de, e-posta ile pazarlama doğru yapıldığında, alıcı ve gönderen için oldukça yararlıdır. Mersin Kurumsal E-Mail pazarlamanızı geliştirmek ve işinizi büyütmek için kullanabileceğiniz fikirleri Code Center Yazılım Hizmetleri olarak sizlerle paylaşacağız.

Mersin web tasarım ve Mersin kurumsa e-mail pazarlama ekibimizden destek alarak sizde e-mail pazarlama hizmeti alarak işinizi büyütebilirsiniz.
İstenmeyen pazarlama e-postaları göndermeyin. E-postalarınız, onları almakla ilgilenmeyen kişiler tarafından spam olarak değerlendirilecektir. Bu, işletmenizin itibarı için maalesef ki kötü bir izlenim bırakmaktadır. Hatta IP adresinizin belirli İnternet sağlayıcıları tarafından engellenmesine bile neden olabilir.

Herhangi bir müşteriyle e-posta yoluyla iletişime geçmeden önce daima izin almalısınız. İstenmeyen e-postalar spam olarak nitelendirilir ve çoğu silinir. Müşterileriniz bunları almayı seçmediyse, spam olarak düşen mailiniz müşteriniz tarafından kabul edilmemiş olmaktadır. E-posta göndermeden önce aboneden izin aldığınızdan emin olun. Hatta bazı müşteriler rahatsız olabilir ve sizinle olan bağı tamamen kesebilir ve işlerini başka bir yere taşıyabilir.
Hedef kitlenizi tanıyın ve odaklanın. Birkaç okuyucunuz olduğunda, mevcut okuyucularınızı yeni okuyuculara başvurmaya ikna etmeye çalışmalısınız. Bu da, veritabanınızın e-posta listesini organik olarak büyütmesine olanak tanır.

Mersin kurumsal e-mail pazarlama ekibimizin, alanında tecrübeli ve öncü fikirlerini sizlere aktaracağız. Öncelikle abonelerinizle bir ilişki kurarak "Şimdi satın alın!" yaklaşımında bulunmak gerekmektedir. Eşyalarınızı satın almalarını istediğinizin farkındadırlar, bu yüzden onları herhangi bir şey almaya teşvik etmeden önce onlarla profesyonel bilgi ile hizmet güveni duyabilecekleri bir ilişki sunmalısınız. Bunun için minnettar olacaklar ve sizden satın alma olasılıkları daha yüksek olacaktır.
Kendiniz ve okuyucularınız için en iyi olanı bulana kadar yeni biçimleri denemeyi bırakmamalısınız. E-postaların üst kısmında yeni bilgiler ve önemli bilgiler yer almalıdır. Size en iyi tepkiyi neyin verdiğini görmek için farklı formatları deneyebilirsiniz. Neyin başarılı olduğunu anladıktan sonra, onu kullanmaya devam etmelisiniz. Bu, tüketicilerinizin mesajlarınızdan ne bekleyebileceklerini ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduklarında nereye gideceklerini bilmelerine yardımcı olabilir.

Bu nedenle, biraz zaman ayırmanız ve kullandığınız renklerinizi, yazı tiplerinizi ve kullandığınız logoları tüm pazarlama materyallerinize koymanıza olanak tanıyan bir şablon oluşturmanız oldukça önemlidir. Müşterilerinizin sizi hızlı bir şekilde tanımasını sağlamış olacaksınız.
Bu yapılmazsa, müşterileriniz işletmenize olan güvenini çabucak kaybedecek ve işletmeniz için kötü bir isim ve itibar yaratacaktır. Ayrıca belirli ISS'ler tarafından kara listeye alınabilirsiniz, bu da şirketinizin güvenilirliğine gerçekten zarar verir.

Ne yapmayacağınızı iyi bilmelisiniz..
Ne yapmamanız gerektiğini belirlemek için aldığınız spam'e bakın. Ücretsiz bir e-posta adresi alın, yeni e-posta adresinizi İnternet'in çeşitli yerlerine gönderin ve ne kadar spam aldığınızı gözleyebilirsiniz. Bu sayede, e-postalarınızın yaptığı yanlış şeyleri öğrenin ve e-postanızı olabildiğince profesyonel görünecek şekilde ayarlayın. Sizi spam yapanlardan korumak için önlemler almak markanızı güçlendirecektir.
Birine e-posta göndermeden önce ondan izin almak çok önemlidir. Bunu yapmazsanız, müşterinizin silme veya abonelikten çıkma şansı daha yüksektir. E-posta sağlayıcınız, tüketiciler tarafından yapılan çok sayıda şikayet alırsa hesabınızı askıya alabilir.

Yalnızca uygun ve değerli e-postalar gönderin; Eğer onları gereksiz mesajlarla bombardıman ederseniz, müşterileriniz yine abonelikten çıkmak isteyecektir. İstihbaratlarını aşağılamadan veya size olan güvenlerini kaybetmemek için onlara alçakgönüllü satış konuşmaları göndermekten kaçının.

E-postalarınızı platformlarınız arasında test etmelisiniz..

Mersin kurumsal e-mail pazarlama ekibimize göre, e-posta pazarlamanızı çeşitli platformlarda nasıl göründüğünü görmek için test yapmalısınız. Pazarlama mesajınız mükemmelleştiğinde, bunu çeşitli tarayıcılarda, işletim sistemlerinde ve e-posta istemcilerinde de deneyebilirsiniz.

Doğru yapıldığında, okuyucu e-posta pazarlama mesajlarınızın aslında pazarlama olduğunun farkına bile varmaz. E-postalarınızdaki içerik değerliyse, insanlar bunları okumaktan keyif alacaklardır. Markanızı büyütmek için, yapacağınız bu hamleniz, uygulayacağınız doğru tekniğin sadece bir faydasıdır. Aynı zamanda hizmetinize bir bütün olarak da değer katacaktır. İşletmenizin başarılı olmasına da yardımcı olduğunu görebileceksiniz. Sadık müşteri tabanınız gelecekte geri dönecek ve hizmetinizi kullanmaya mutlak olarak devam edecektir.

E-posta pazarlama kampanyanızda başarıya ulaşmak için ; Mersin Code Center Yazılım Hizmetlerimizden, alanında profesyonel olan ekibimiz ile Mersin kurumsal e-mail hizmetimizden bizlere ulaşarak faydalanabilirsiniz…