Menu
KURUMSAL

KURUMSAL

Biz Kimiz ?

Code Center Yazılım, Mersin merkezli kurulmuştur. Ancak online hizmet olanakları ile Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Teknolojinin sunduğu imkanları yazılım hizmetlerine taşıyan, çözüm odaklı bir yapılanmadır. 
Tüm süreçleri profesyonel şekilde yürüten, deneyimli bir ekip ile çalışır. Proje analizi, tasarlama, kodlama ve test aşamaları uygulayarak taleplerinizi en doğru şekilde sonuca kavuşturur.
Kurumsal web sitesi, E-Ticaret sistemleri için gerekli altyapıyı sağlar. Hizmetlerini, mobil alana taşımak isteyen müşterilere özel mobil uygulamalar üretir. İş akışına büyük kolaylık sağlayacak, çeşitli otomasyon hizmetleri sunar.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlaşıyışını esas alır. Web sitesi, mail ve telefon numaraları üzerinden müşterilerine iletişim olanağı sağlar. Proje sürecinde müşteriyi bilgilendirir, gerekli verileri aktarır. Müşterinin beklentisine göre projeyi tasarlar ve en iyi hizmeti sağlayana kadar çalışmalarına devam eder.
Code Center Yazılım iletişim adreslerinden, Web sitesi, E-Ticaret, mobil uygulama ve otomosyon sistemleri hakkında sorularınızı ve isteklerinizi iletebilirsiniz.

"Benzersiz bir kullanıcı deneyimi geliştirmek ve müşterilerimiz için maksimum yatırım getirisi sağlamak."

Vizyonumuz
Yaratıcılık, içgüdüsel teknik bilgi ve her şey tüm ekibimizin kanında dijital olarak işliyor. Vizyonumuz, her dijital kullanıcıyı temas noktasından yakalayarak markalar ile kullanıcı arasında anlamlı etkileşimler kurmak ve ödüllendirici bir bağlantı yaratmaktır.

Tutkumuz
Müşterilerimiz ve çalışma yıllarımız, kim olduğumuzu en iyi şekilde tanımlamakta. Ekip Gücümüzde tutkumuz, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve çok sayıda girişimci ve kuruluşa en iyi uygun fiyatlı yazılım geliştirme ve yaratıcı dijital hizmetler sunmaktır. Her müşterinin bireysel dijital ekosistemi ve iş ortamıyla mükemmel şekilde çalışan özelleştirilmiş iş çözümlerini her zaman sunmaya inanıyor ve çabalıyoruz. Tutkumuz, ölçeği ne olursa olsun çalıştığımız her proje ve kampanyada benzersiz bir marka kimliğini yansıtmaktır.

Görevimiz
Müşterilerimize yeni, gelecek vaad eden ve ufuklar açan, belirli amaç veya hedefleri için özel olarak hazırlanmış, en etkili, akıllı mobil ve web çözümlerini üretmek. Küresel şirketlerin teknolojik zorluklarının üstesinden gelmelerine ve yeni gelişen teknolojilere vurgu yaparak dijital iş dönüşümlerini kolaylaştırmalarına yardımcı olmaktır. Yüksek kaliteli dijital çözümler üreterek, benzersiz bir kullanıcı deneyimi geliştirmek ve müşterilerimiz için maksimum yatırım getirisi sağlamaktır.