Menu
Günümüzde Mobil Uygulama

Günümüzde Mobil Uygulama

GÜNÜMÜZDE MOBİL UYGULAMA

Günümüzde mobil uygulamalar, hedef kitlenizle etkili bir şekilde etkileşim kurmanın en iyi yollarından biridir.
Bununla birlikte, mobil uygulama kullanıcılarının çoğu anlık performans beklemektedir. Hatta nispeten kısa bir dikkat süresine sahiptir.

Neyse ki bizler; Mersin mobil uygulama ekibimiz ile uygulamanızın sunumunda karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olabilmekteyiz. Kitlenizin, daha yüksek etkileşim ile marka bağlılığı sağlayan, ilgi çekici uygulama deneyimi kazanmaya devam etmesini sağlıyoruz. Code Center Yazılım hizmetlerimizden, mersin mobil uygulama alanında uzman olan ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Optimizasyon Hizmetlerimiz
Ekibimiz, tüm kritik aşamalar da iş uygulamanızın mobile özel performansını ilk önce ele alır. Mobil uygulama kullanıcılarınız, sayfaların hızlı bir şekilde yüklenmesini ve ne olursa olsun resimlerin mükemmel görünmesini beklerler. Teknik uzmanlarımız, bunun küçük bir zorluk olmadığını anlamakla beraber Mersin mobil uygulama optimizasyonu hizmet sağlayıcınız olarak sizi temin edebiliyoruz.

Daha İyi Kullanıcı Etkileşimini Mümkün Kılmak
Bizler ekip olarak, kullanıcılar için benzersiz şekilde uygun olan ağ dağıtımları aracılığıyla ile en zengin kullanıcı deneyimini sizlere mümkün kılmaktayız. Ayrıca, anlık uygulama görünümleri için, yardımcı olabilecek ve içeriğin bağlamsal ön konumlandırması ve ya ağ farkındalığı yoluyla sorunsuz göz atma deneyimleri sunan istemci tarafı teknolojileri de kullanıyoruz.

Görüntüleri Mobil Uygulamalar İçin Optimize Edin
Özellikle mobil uygulamanız için iyi veya kötü bir ağda olup olmadığınızı belirlemenize yardımcı oluyoruz. Mobil uygulamanızdan daha fazla haberdar olmanıza da yardımcı olabilmekteyiz. Buna göre, maksimum kullanıcı deneyimi sunmaya çalışırken, büyük kalın resimler veya sıkıştırılmış resimler kullanmaktayız. Bağlamsal olarak zengin ürün resimleri ve videoları sağlamak veya cihaz önbelleğinden jenerik içerikle Mersin mobil uygulama hizmetimiz de sizler için çalışmak istiyoruz.

Kullanıcı Etkileşimi Ve Uygulama Performansına İlişkin Bilgiler
Sizlere gerçek kullanıcıların uygulamanızla nasıl etkileşim kurduğu; cihaz, içerik, ağ ve bant genişliği gibi özelliklerin uygulama performansının, kullanıcı davranışını etkilediği konusunda cihaz üzerinde analizler sağlıyoruz. Kullanıcı deneyiminin kalitesini belirlemek için Mersin mobil uygulamanız da olay tabanlı izleme ve ölçüm de yapıyoruz.

Hızlı Temizleme ve Aktivasyon
Mobil uygulamanız da, hedef kitlenizin beklentilerini karşılamak için hem ölçeğe hem de duyarlılığa ihtiyacınız olabilmektedir. Code Center Yazılım hizmetlerimizin uzman ekipleri, benzersiz bir ölçek ve birkaç saniye içinde önbellek yapılandırmalarını için temizleme özelliği de sunmaktayız. Başka hiçbir BT firması ikisini birden sunmaz.

Performans Standartları İçin Destek
Müşterilerimizin HTTP / 2 ve IPv6 gibi en son internet standartlarını etkinleştirmelerini kolaylaştırıyoruz. Bu doğal olarak, Mersin mobil uygulamanızın performansına fayda sağlamaktadır. Daha iyi SEO'ya yol açmanın yanısıra HTTP / 2 ve en son web protokolüne izin verme yeteneği olarak güvenli bağlantıların etkinleştirilmesine yardımcı oluyoruz.
Code Center Yazılım Hizmetlerinin; mersin mobil uygulamalar alanında uzman ekibiyle, sizde işletmeniz için mobil uygulama ve avantajları hakkında iletişime geçebilirsiniz.