Menu
mobil-uygulama-gelistirme.png

Mobil Uygulama Geliştirme

Günümüzde mobil uygulamalar, hedef kitlenizle etkili bir şekilde etkileşim kurmanın en iyi yollarından biridir. Bununla birlikte, mersin mobil uygulama kullanıcılarının çoğu anlık performans beklemektedir .Hatta nispeten olmakla kısa bir dikkat süresine sahiptir. Neyse ki bizler ekibimiz ile, mersin mobil uygulama uygulamanızın sunumunda karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğun üstesinden gelmenize yardımcı olabilmekteyiz. Kitlenizin, daha yüksek etkileşim ve marka bağlılığı sağlayan, ilgi çekici uygulama deneyimi kazanmaya devam etmesini sağlıyoruz.

Mersin Mobil Uygulama ile Optimizasyon Hizmetlerimiz

Ekibimiz, tüm kritik katmanlarda ve aşamalarda iş uygulamanızın mobile özel performansını ele alır. Mobil uygulama kullanıcılarınız, sayfaların hızlı bir şekilde yüklenmesini ve ne olursa olsun resimlerin mükemmel görünmesini beklerler. Teknik uzmanlarımız, bunun küçük bir zorluk olmadığını anlamakla beraber mobil uygulama optimizasyonu hizmet sağlayıcınız olarak sizi temin edebiliyoruz.

Daha İyi Kullanıcı Etkileşimini Mümkün Kılın

Bizler ekip olarak, hücresel kullanıcılar için benzersiz şekilde uygun olan ağ dağıtımları aracılığıyla en zengin kullanıcı deneyimini mümkün kılmaktadır. Ayrıca, anlık uygulama görünümleri için çok yardımcı olabilecek ve içeriğin bağlamsal ön konumlandırması ve ya ağ farkındalığı yoluyla sorunsuz göz atma deneyimleri sunan istemci tarafı teknolojileri de kullanıyoruz.

Görüntüleri Mobil Uygulamalar İçin Optimize Edin

Özellikle mobil uygulamanız için iyi veya kötü bir ağda olup olmadığınızı belirlemenize yardımcı oluyoruz. Mobil uygulamanızdan daha fazla haberdar olmanıza da yardımcı olabiliriz. Buna göre, maksimum kullanıcı deneyimi sunmaya çalışırken, büyük kalın resimler veya sıkıştırılmış resimler kullanmak, bağlamsal olarak zengin ürün resimleri ve videoları sağlamak veya cihaz önbelleğinden jenerik içerikle çalışmak istiyoruz.

Kullanıcı Etkileşimi Ve Uygulama Performansına İlişkin Bilgiler

Size gerçek kullanıcıların, uygulamanızla nasıl etkileşim kurduğu cihaz, içerik ve ağ, bant genişliği gibi özelliklerin mersin mobil uygulama performansını ve kullanıcı davranışını etkilediği konusunda cihaz üzerinde analizler sağlıyoruz. Kullanıcı deneyiminin kalitesini belirlemek için olay tabanlı izleme ve ölçüm de yapıyoruz.

Hızlı Temizleme ve Aktivasyon

Mersin mobil uygulama hedef kitlenizin beklentilerini karşılamak için hem ölçeğe hem de duyarlılığa ihtiyacınız olabilmektedir. Bizler , benzersiz bir ölçek ve birkaç saniye içinde önbellek yapılandırmalarını temizleme özelliği sunmaktayız. Başka hiçbir BT firması ikisini birden sunmaz.

En Son Performans Standartları İçin Destek

Müşterilerimizin HTTP / 2 ve IPv6 gibi en son internet standartlarını etkinleştirmelerini kolaylaştırıyoruz. Bu doğal olarak mobil uygulamanızın performansına fayda sağlamaktadır. Daha iyi SEO'ya yol açmanın yanı sıra HTTP / 2 ve en son web protokolüne izin verme yeteneği olarak güvenli bağlantıların etkinleştirilmesine yardımcı oluyoruz.
mersin-mobil-uygulama-firmasi.jpg