Menu
Sosyal Medya Pazarlamacılığı

Sosyal Medya Pazarlamacılığı

İşletmeniz için Doğru Sosyal medya Pazarlamacılığı

İşletmelerin artan iletişimi, marka farkındalığını beslerken, müşteri hizmetlerini geliştirmek için fırsatlar yaratır. Küresel çevrimiçi erişim köklerini derinleştirdikçe, markaların iletişimde kalması ve mevcut potansiyel müşterilerle doğrudan bir etkileşim kanalı ile sürdürmesi zorunlu hale gelmiştir. Ekibimizin Mersin Sosyal medya pazarlama hizmetleri, markanızı tüm büyük sosyal medya platformlarında geliştirmeye ve duyurmaya odaklanır ve çevrimiçi varlığınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.

Sosyal medya reklamcılığı ve pazarlaması, etkili entegre ile dijital pazarlama stratejisinin önemli bir parçasıdır. Önceliğimiz hedef kitledir. Sosyal medya danışmanlarımız, her müşteri için bireysel bir yaklaşımla çalışır ve markanızı hedef kitleniz arasında yaratıcı ve pozitif bir şekilde tanıtır.

Mersin Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, markalarınız için gelişmiş sosyal reklam ve pazarlama araçları kullanmaktadırlar. Müşterilere birden fazla sosyal medya kanalından ulaşmanıza ve en yenilikçi, yaratıcı ve sonuç odaklı sosyal medya stratejisini oluşturmanıza yardımcı olurlar. Ayrıca markanızın büyük sosyal medya kanallarındaki konumunu izliyor ve sosyal medyadaki varlığınızın her zaman gelişme yolunda olmasını sağlamak için müşteri analizi yapıyoruz. Böylece müşterileriniz ne istiyor hedef kitlenizin büyüme durumu nasıl bunların hepsinden haberdar olabiliyorsunuz.

Mersin sosyal medya hizmet ekibimiz, tüm büyük ağlarda kolay entegrasyon ve diğer faydalara olanak tanıyan güçlü sosyal medya pazarlama teknolojilerini kullanmaktadırlar.

Küresel sosyal medya kullanıcıları 2018 yılında 3.196 milyar olarak hesaplanıyor. Bu da demek oluyor ki sosyal medya elinizdeki en büyük güçlerden biri haline geldi. Bu büyük gücü yararınıza kullanmak sizin elinizde. Mersin Sosyal medya uzmanlarımız, kullanırken kendilerini en rahat hissettikleri kanallar aracılığıyla markanız için hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Sosyal medya varlığınızı aşağıdakiler gibi sosyal medya platformları için etkileşimli sohbetler, marka katılımı ve yaratıcı içerikle oluşturuyor ve sürdürüyoruz. Facebook Twitter Instagram Google+ LinkedIn ve daha fazlası!

Sosyal Medya sayesinde kitlenizle etkileşim kurduğunuzda, bir ilişki kurduğunuzda, markanıza ve tekliflerinize inanmaya başlarlar. Farkındalığı artırmak ve uzun vadeli bağlar kurmak için bu bağlantıyı doğru kullandığımızdan emin oluruz. Takip edilen sadık bir sosyal medyanın ve topluluklarının gücünü asla küçümsemeyin.

Mersin Sosyal medya pazarlama ekibimizin yardımıyla sıra dışı, sadık ve güvenilir bir marka oluşturabilir ve satışlarınızı uzun vadede artırabilirsiniz. Satış rakamlarınızı beklentilerinizin ötesine genişleterek sosyal medya size en hızlı müşteri geri bildirimini verir ve müşteri hizmetlerinizi güçlendirme şansı da vermektedir. Müşterilerinizin isteklerini karşılayarak anında güç, güvenilirlik oluşturabilir ve satış rakamlarınızı artırabilirsiniz.

Code Center Yazılım Hizmetleri olarak Sosyal Medya Stratejimiz; her bir marka için özelleştirilmiş, trend ve harika içeriklerle gelmeyi, düzenli bir gönderi sıklığını sürdürmeyi, hedef kitleyle bağlantılı kalmayı ve yüksek etkileşim zamanlamalarından en iyi şekilde yararlanmayı içermektedir. Sosyal medya stratejilerimiz hakkında markanız için, daha fazla donanıma bizlerle iletişime geçerek sizde sahip olabilirsiniz.